SEZNAM POSTAV

1. července 2018 v 15:22
Zde je seznam postav, který slouží jak pro mé vlastní osobní účely, tak i pro potenciální čtenáře. Veškeří zmínení se vyskytují ve stejném vesmíru. Povídky, v nichž jejich osudy prozkoumávám, jsou zveřejňovány vně času a kontextu.

01. 07. 2018
---


ATLAS, 16
Mladý asociální hoch, který se vyžívá v programování umělé inteligence. V kolektivu své třídy je vyloženě neoblíbený; nikdo ho nemá rád. Již dvakrát se pokusil spáchat sebevraždu. Bratr Diany a Leona, jemuž se vytrvale vyhýbá.

ALICE, 18
Tichá, přemýšlivá dívka, která pracuje v květinářství své tety. Ráda čte a po nocích špatně spí. V poslední době ji zlobí zdraví.

DANIEL, 19
Vždy dokonale upravený a připravený na každou situaci. Nemá rád špatné počasí a nepořádek na stole. Velmi logický a soustředěný. Vyznačuje se skvělým smyslem pro humor.

ANNA-MARIE, 14
Anna-marie je velmi dospělé a seriozní děvče. Perfekcionistka. Má ráda módu a tanec; jejím velkým snem je stát se baletkou. Skrývá spoustu tajemství.

JOSEFÍNA, 21
Chytrá, nepříjemná a vyloženě nesympatická. Josefína trpí chronickými bolestmi hlavy a silnou averzí na stupiditu. Je velmi prudká a nemá pochopení pro nepochopení; často chodí do práce neupravená.

DIANA, 20
Diana je chytrá, krásná a zlá. Ráda dělá bordel a baví se tím, že se dívá, jak ho ostatní uklízí. Má velmi promiskuitní sexuální život a často jí místo obědových jídel svačiny. Sestra Atlase a Leona.

LEON, 25
Mladý génius se zálibou v těžkých strojích. Velmi příjemný, upřímný a zodpovědný. Nemá rád, když si z něj sestra dělá srandu. Kouří. Bratr Atlase a Diany.

STELLA, 30
Zahlédli jste tuto ženu?

LUKÁŠ, 19
Lukáš je velmi jemný, přátelský a veselý. Má rád umění a hraje na klavír, ve volném čase se věnuje i malbě. Zásadně nenosí krátké rukávy. Chtěl by se stát doktorem.

ERIK
Pediatr Alice, který toho moc nenamluví.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama